Rikthehet Xheni, ish-banorja jep lajmin e MADH: Është fejuar, por… (FOTO) – AlpeGossip
Rikthehet Xheni, ish-banorja jep lajmin e MADH: Është fejuar, por… (FOTO)

Rikthehet Xheni, ish-banorja jep lajmin e MADH: Është fejuar, por… (FOTO)

Një nga banoret e “Big Brother 9” që vazhdon të komentohet e të jetë në qendër të vëmendjes është Xheni. Ish-banorja pak ditë më parë e mbylli Instagramin duke i habitur të gjithë fansat.

 

Mirëpo ndonëse profili i Xhenit nuk konfiguron më në Instagram, ish-banorja tani po përdor më shumë Snapchatin ku edhe aty poston shpesh foto e video.

Foto e fundit ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve pasi Xheni sapo ka zbuluar se është fejuar dhe shkruan se të afërmit e pyesin ku e ka të fejuarin, por as ajo vetë nuk e di ku ndodhet ai.

Ish-banorja nuk ka dhënë më shumë detaje, por me këtë deklaratë sapo i dha fund shpresave se mund të kthehej me Benardin pasi siç duket dyshja i kanë ndarë rrugët përfundimisht. Kujtojmë që edhe Benardi së fundmi është përfolur për një lidhje, por as ai nuk ka preferuar të flasë lidhur me këtë.