MË NË FUND/ Young Zerka nuk e fsheh më: Të ishte për mua, isha lidhur me Ronelën… – AlpeGossip
MË NË FUND/ Young Zerka nuk e fsheh më: Të ishte për mua, isha lidhur me Ronelën…

MË NË FUND/ Young Zerka nuk e fsheh më: Të ishte për mua, isha lidhur me Ronelën…

Në mediat rozë shqiptare ka qarkulluar prej disa ditësh një lajm që flet për një romancë të re mes dy këngëtarëve.

Bëhet fjalë për një lajm-thashethem ku flitet për lidhjen e këngëtarit Young Zerka me Ronela Hajatin. A ka të vërtetë në këtë lajm

“Nuk jemi të lidhur”, tha Young Zerka në Top Show Magazine këtë të mërkurë.

A do t’i pëlqente që ky lajm të ishte i vërtetë dhe të lidhej me të?

“Po patjetër! Yll bote është ajo, por edhe shkojmë shumë bashkë”, thotë ai.