DHURATAT PËR STORMIN NUK KANË FUND/ Kylie zbulon shpenzimin marramendës të radhës (FOTO) – AlpeGossip
DHURATAT PËR STORMIN NUK KANË FUND/ Kylie zbulon shpenzimin marramendës të radhës (FOTO)

DHURATAT PËR STORMIN NUK KANË FUND/ Kylie zbulon shpenzimin marramendës të radhës (FOTO)

Kylie Jenner është shpallur milioneria më e re në botë pas krijimit të perandorisë së grimit. Pas ardhjes në jetë të Stormit, duket se Kylie ja ka dedikuar një pjesë të mirë të shpenzimeve së voglës.  Çdo ditë ylli televiziv zbulon diçka të re që i shtohet garderobës së vajzës së saj. Këtë herë Stormi gëzon atlete të personalizuara ‘Adidas’, një luks që shumë pak arrijnë ta kenë.

 

Po ashtu në pakot e publikuara nga Kylie duken edhe disa veshje shumë të bukura sportive, sërish të personalizuara. Edhe pse vetëm 1 vjeç, Stormi vishet me stil dhe në mënyrë të veçantë si e ëma. Pas këtyre fotove, presim të shohim shpenzimet e radhës që Jenner do bëjë për vajzën e saj dhe me siguri nuk do të vonojnë shumë.