ARTA MEMEDI NË LIDHJE ME MENAXHERIN E TAYNËS? Ja si qëndron e vërteta (VIDEO) – AlpeGossip
ARTA MEMEDI NË LIDHJE ME MENAXHERIN E TAYNËS? Ja si qëndron e vërteta (VIDEO)

ARTA MEMEDI NË LIDHJE ME MENAXHERIN E TAYNËS? Ja si qëndron e vërteta (VIDEO)

Këngëtarja  Arta Memedi në fillim të karrierës ishte pjesë e grupit “On Records” e më pas edhe tek “Cricket Music”.

Sido që të jetë, ajo tashmë po vazhdon me prurje të reja ku së fundmi publikoi këngën e re “Kleoarta”.

Konkurrenca ndërmjet artisteve të reja ka bërë që edhe Memedi të jetë pjesë e thumbimeve në projekte muzikore.

E ftuar në emisioni, Arta flet për Taynën dhe “dissat” që po bëhen vazhdimisht.

Ajo gjithashtu u përfol për një lidhje të mundshme me menaxherin e Taynës, Rinor Hykollin ku sqaron të vërtetën rreth kësaj.

Për më shumë ndiqni intervistën e mëposhtme.