FESTON DITËN E SAJ TË VEÇANTË/ Pamje nga 20-vjetori i Keisi Medinit (FOTO) – AlpeGossip
FESTON DITËN E SAJ TË VEÇANTË/ Pamje nga 20-vjetori i Keisi Medinit (FOTO)

FESTON DITËN E SAJ TË VEÇANTË/ Pamje nga 20-vjetori i Keisi Medinit (FOTO)

Keisi Medini, vajza e këngëtarit të njohur Sabianit, ndonëse në një moshë të re, është shumë e komentuar në mediat rozë jo vetëm për fotot e saj por edhe si këngëtare.

Keisi feston sot 20-vjetorin dhe ka festuar që në mesnatë me rrethin e saj të miqve. Ajo ka publikuar foto dhe video në Instastory, ku mund të shihet se ka përjetuar “ditëlindjen e ëndrrave”.

Për ditën e saj të veçantë Keisi ka thurur një gërshet të bukur flokësh, në ngjyrë rozë. Ajo shihet e veshur me një fustan me ngjyra, ashtu si dekori i festës së saj. Pamjet mund t’i shikoni më poshtë: