Marina Vjollca fotografohet PA mbathje në plazh! Kjo FOTO do t’ju lërë gojë hapur – AlpeGossip
Marina Vjollca fotografohet PA mbathje në plazh! Kjo FOTO do t’ju lërë gojë hapur

Marina Vjollca fotografohet PA mbathje në plazh! Kjo FOTO do t’ju lërë gojë hapur

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë duke shijuar pushimet në Itali nga ku postojnë vazhdimisht foto e video duke kënaqur kështu edhe fansat e tyre që i ndjekin hap pas hapi. Marina është treguar më aktive në Instagram sesa Getoari duke postuar foto të mrekullueshme, mirëpo foto e fundit do t’ju lë gojë hapur.

Moderatorja është fotografuar nga Geti e veshur me një kostum të kuq, e nxirë nga plazhi, flokët e lagur, por komentuesit kanë vënë re se ajo shfaqet pa mbathje duke e bërë edhe më provokuese këtë foto.