Ajo dhe Beatrix Ramosaj “çmendin” kalimtarët/ Reagon mami i Oriolës duke thënë se… (FOTO) – AlpeGossip
Ajo dhe Beatrix Ramosaj “çmendin” kalimtarët/ Reagon mami i Oriolës duke thënë se… (FOTO)

Ajo dhe Beatrix Ramosaj “çmendin” kalimtarët/ Reagon mami i Oriolës duke thënë se… (FOTO)

Mami ka gjithmonë të drejtë!

Përveçse janë shumë mikesha me njëra-tjetrën, Oriola Marashi dhe Beatrix Ramosaj janë ndër vajzat më të komentuara në media. Ato përfliten shpesh për fotot provokuese që hedhin në rrjetet sociale.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe së fundmi. Këngëtarja dhe modelja kanë publikuar një foto ku shfaqen duke pozuar me reçipeta, të veshura sportive në rrugë. Me siguri që kalimtarët janë habitur kur kanë parë vajzat të pozojnë në këtë mënyrë dhe vetë vajzat e kanë quajtur veten “problemi”.

Por e ëma e Oriola Marashit nuk ka këtë mendim, pasi ajo i ka quajtuar ato “Bukuroshe”, ndërsa Beatrix i thotë “I love you zemër”.