Mariza Ikonomi qenka e fiksuar keq pas moderatorit të “Top Channel”, aq sa i propozon për martesë… – AlpeGossip
Mariza  Ikonomi qenka e fiksuar keq pas moderatorit të “Top Channel”, aq sa i propozon për martesë…

Mariza Ikonomi qenka e fiksuar keq pas moderatorit të “Top Channel”, aq sa i propozon për martesë…

Mariza Ikonomi është ndër të paktat këngëtare që ka arritur të fitojë vëmendjen e publikut jo me skandale apo foto provokuese, por me talentin e saj në muzikë.

Në një intervistë pak muaj më parë, Mariza e shprehu hapur që moderatori me të cilin ajo do dëshironte të martohej është Isli Islami.

Por këngëtarja nuk është ndalur dhe ditën e sotme e ftuar në “Thumb” i ka propozuar për martesë Islit.

Mariza zgjati dorën nga kamera dhe tregoi unazën duke u shprehur “Ja dhe unazën e kam”.

Na mbetet të presim çfarë përgjigje do të ketë nga ana e Islit.