NUK E PRISNIM/ Aurela Gaçe shfaqet për herë të parë me rroba banjo – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Aurela Gaçe shfaqet për herë të parë me rroba banjo

NUK E PRISNIM/ Aurela Gaçe shfaqet për herë të parë me rroba banjo

Pas koncerteve e mbrëmjeve të shumta muzikore ku ndez gjithnjë atmosferën, Aurela Gaçe ka nisur pushimet. Këngëtarja po kalon disa ditë relaksi me familjen e saj, bashkëshortin Skerdin dhe dy vajzat Grace dhe Abigail.

Aurela ka postuar sot një video shumë të veçantë ku shfaqet duke u argëtuar me dy vajzat në pishina.

Tek kjo video Aurelën e shohim për herë të parë me rroba banjo dhe duket në super formë.

Këngëtarja ka marrë komplimenta të shumta nga fansat të cilët i urojnë edhe pushime të mbara.