E diela i dedikohet totalisht Renees, Robert Berisha pranë të voglës në çdo vend (FOTO) – AlpeGossip
E diela i dedikohet totalisht Renees, Robert Berisha pranë të voglës në çdo vend (FOTO)

E diela i dedikohet totalisht Renees, Robert Berisha pranë të voglës në çdo vend (FOTO)

Që prej ditës që Renne ka lindur, mami Nora dhe babi Roberti i janë dedikuar totalisht të voglës. Pavarësisht se angazhimet e tyre janë të shumta, si Nora ashtu dhe Roberti janë kujdesur që të jenë gjithmonë pranë vajzës së tyre.

Ndoshta gjatë javës nuk mund të jenë gjithë kohës me të, por fundjava duket se i dedikohet totalisht asaj. Roberti ka publikuar në ‘InstaStory’ një video të Renees duke lujatur së bashku me fëmijë të tjerë në një park lojrash. Roberti duket shumë i lumtur që Renee është rritur dhe madje e përgëzon gjatë kohës që ajo luan. “Bravo, bravo”, dëgjohet teksa i thotë ai. Për të dy këngëtarët këto momente pranë vajzës së tyre duhet të jenë vërtet të veçanta, prandaj ja vlen që të memorizohen dhe të ndahen me gjithë të tjerët.