“GJESTI ËMBËL”/ Bebe Rexha i bën realitet ëndrrën më të madhe fansit të saj (FOTO) – AlpeGossip
“GJESTI ËMBËL”/ Bebe Rexha i bën realitet ëndrrën më të madhe fansit të saj (FOTO)

“GJESTI ËMBËL”/ Bebe Rexha i bën realitet ëndrrën më të madhe fansit të saj (FOTO)

Bebe Rexha është kthyer në këngëtaren e preferuar për shumë të rinj. Falë talentit dhe punës së palodhur emri i saj tashmë dëgjohet në të gjithë botën.

Këngëtarja ka krijuar fansat besnikë, të cilët e kanë ëndërr një takim m të. Së fundmi njëri prej tyre ja ka shprehur këtë dëshirë nëpërmjet një mesazhi, të cilin Bebe nuk e ka kaluar pa e lexuar. Ajo e ka publikuar në rrjetet sociale ku i premton se shumë shpejt do ja bëjë ëndrrën realitet.

Me siguri fansi e ka marrë mesazhin dhe duhet të ndihet shumë i lumtur që dëshira e tij u realizua