ARBANA OSMANI ME FOTOGRAF PERSONAL/ Moderatorja kalon fundjavën në Borsh me partnerin – AlpeGossip
ARBANA OSMANI ME FOTOGRAF PERSONAL/ Moderatorja kalon fundjavën në Borsh me partnerin

ARBANA OSMANI ME FOTOGRAF PERSONAL/ Moderatorja kalon fundjavën në Borsh me partnerin

Arbana Osmani e ka kaluar fundjavën me partnerin e përfolur dhe djalin e saj të vogël Jon.

Moderatorja ka ndarë disa foto në Instagram, nga fundjava e saj me të birin, por në to mungonte Eduart Grishaj.

E megjithatë, që ta dini, Eduarti jo vetëm që e shoqëroi Arbanën gjatë fundjavës po ashtu si çdo partner, u shndërrua në fotografin personal të saj, dhe i bënte vazhdimisht foto në plazh.

Në disa foto të siguruara nga “INtv” dyshja shihet në plazh, duke bërë foto me siguri për Instagram.

Arbana e veshur me një fustan lejla që pozon dhe Eduarti që e fotografon.

Ata e kaluan në Borsh në South Outdoor Festival, ku morën pjesë edhe shumë personazhe të famshëm shqiptarë.