I kushtoi këngë pas ndarjes, ish e dashura i përgjigjet këngëtarit kështu në publik!(FOTO) – AlpeGossip
I kushtoi këngë pas ndarjes, ish e dashura i përgjigjet këngëtarit kështu në publik!(FOTO)

I kushtoi këngë pas ndarjes, ish e dashura i përgjigjet këngëtarit kështu në publik!(FOTO)

Zemra nuk urdhërohet! Kjo mund të thuhet edhe për yjet e showbizz-it.

Vetëm pak ditë më parë këngëtari kosovar Seven Saraqi publikoi këngën “Pa ty” në bashkëpunim me Argjentina Ramosajn.

Ashtu siç dhe u kuptuar nga publiku kjo këngë ishte një dedikim i pastër për ish-in e tij Lorena Halitin.

Në fragmente të këngës, Seven shprehej se “asgjë nuk është e njëjtë pa të” dhe që s’mund të dojë askënd si atë”.

E papritura erdhi dhe Lorena mesa duket e ka marrë mesazhin publik.

Ish e dashura e Seven ka reaguar me anë të një postimi në Instagram ku shkruan “Ki mu kthy prap me lyp zemren tem”.

Seven mesa duket i ka rënë pishmanit! Ehhh kjo dashuria…