Nuk e paskemi ditur që ky kryebashkiak shqiptar të ketë një vajzë kaq të bukur (FOTO) - AlpeGossip
Nuk e paskemi ditur që ky kryebashkiak shqiptar të ketë një vajzë kaq të bukur (FOTO)

Nuk e paskemi ditur që ky kryebashkiak shqiptar të ketë një vajzë kaq të bukur (FOTO)

Ajo ka tërhequr vëmendjen në rrjetet sociale e kjo për shkak të bukurisë së saj dhe linjave trupore.

Por shpesh komentohet në media pasi ajo nuk është vetëm një vajzë e re bukuroshe, por edhe vajza e kryetarit të Bashkisë së Gjilanit.

Kënga Haziri shpesh publikon foto në rrjetet sociale edhe me familjen e saj, e po ashtu edhe me miqtë.