Floriana Garo SHFAQET me faqet e mediave te huaja: Nuk e di si përfundova unë… (FOTO) – AlpeGossip
Floriana Garo SHFAQET me faqet e mediave te huaja: Nuk e di si përfundova unë… (FOTO)

Floriana Garo SHFAQET me faqet e mediave te huaja: Nuk e di si përfundova unë… (FOTO)

Duke qenë një atmosferë futbolli, me Kampionatin Botëror, një gjë e veçantë që kam syrin e tifozëve janë edhe femrat e bukura që bëjnë tifozllëk.

Floriana Garo ka qenë një prej tifozeve më seksi dhe si duket ende cilësohet si e tillë. Edhe pse nuk ka qenë në asnjë nga ndeshjet e Botërorit, Floriana ka përfunduar në faqet e mediave të huaja si një nga femrat më të nxehta të kampionatit.

As vetë ajo nuk e beson një gjë të tillë ndaj dhe ka publikuar në Instagram një foto.