Sophia e Çanit edhe njëherë TUND RRJETIN, publikon FOTO provokuese dhe SEKSI - AlpeGossip
Sophia e Çanit edhe njëherë TUND RRJETIN, publikon FOTO provokuese dhe SEKSI

Sophia e Çanit edhe njëherë TUND RRJETIN, publikon FOTO provokuese dhe SEKSI

Xheni Brahaj (Sophia e Zonë e Lirë) është emri më i ri i modelingut dhe botës së televizionit shqiptar dhe që po shkakton shumë zhurmë kudo në media dhe rrjete sociale.

Prej një viti ajo është bërë fytyra më tërheqëse e emisionit “Zonë e Lirë” në Tv Klan.

Ajo ka postuar disa fotografi ku duket shumë seksi dhe në njërën nga fotografitë ka treguar më shumë se zakonisht.

Xheni duket se ka një rritje të madhe të fansave.