E vutë re gafën që bëri Dojna Mema në emision?! Moderatorja ngatëron emrin e… – AlpeGossip
E vutë re gafën që bëri Dojna Mema në emision?! Moderatorja ngatëron emrin e…

E vutë re gafën që bëri Dojna Mema në emision?! Moderatorja ngatëron emrin e…

Moderatorja simpatike e Top Channel është një ndër figurat e reja të pëlqyera të ekranit. Këtë fundjavë i ftuari i Dojnës në programin “Pop Culture” ishte aktori i “Portokalli”, Olsi Bylyku i njohur ndryshe si ‘Kimikati’.

Një puntatë jashtë studios, gjatë bisedës së lirshme mes moderatores dhe aktorit, Olsi tha se në gjimnaz i pëlqente shumë të lexonte librin ‘Sekreti’. “Ah, ‘Sekreti’ i Dan Brown;- u shpreh Dojna, e cila me siguri ka harruar që ky libër është shkruar nga Rhonda Byrne.