ÇILJETA HEQ DORË NGA SHAMIA/ Këngëtarja “çmend rrjetin” me pozat seksi (FOTO) – AlpeGossip
ÇILJETA HEQ DORË NGA SHAMIA/ Këngëtarja “çmend rrjetin” me pozat seksi (FOTO)

ÇILJETA HEQ DORË NGA SHAMIA/ Këngëtarja “çmend rrjetin” me pozat seksi (FOTO)

Çiljeta ishte në qendër të vëmendjes së mediave muajin e kaluar për shkak të vendimit të saj për të mbajtur shami. Këngëtarja bëri të ditur se si një besimtare e devotshme, do të agjëronte të gjithë muajin dhe do i zbatonte rregullat e islamit duke qëndruar si një myslimane e vërtet.

Mirëpo së fundmi Çiljeta e ka hequr shaminë dhe është rikthyer me disa postime që kanë tërhequr shumë vëmendjen.

Këngëtarja shfaqet shumë në formë dhe elegante në fotot e fundit ku ka marrë qindra komplimente.

Lidhur me vendosjen e shamisë, Çiljeta ka treguar: “Ma kanë çarë telefonin sa thashë ç’deshe moj goc, ishe mirë. Nuk është ndonjë gjë uau, thjesht ishte hera e parë që e deklaroja kaq hapur ose fakti që isha e veshur me shami. Unë atë ditë kam qenë duke shkuar në xhami. Ka qenë dita e parë e Ramazanit dhe doja të gjeja një formë për të uruar të gjithë besimtarët mysliman. Unë si Çiljetë, me ato ndjesitë e mia përbrenda, bëra një video dhe më dolën ca fjalë zemre”, u shpreh këngëtarja.