“I bënë gjëmën!” I vodhën Instagramin, revoltohet Rashel Kolaneci: Donin të gjenin… (FOTO) – AlpeGossip
“I bënë gjëmën!” I vodhën Instagramin, revoltohet Rashel Kolaneci: Donin të gjenin… (FOTO)

“I bënë gjëmën!” I vodhën Instagramin, revoltohet Rashel Kolaneci: Donin të gjenin… (FOTO)

Menduam se u zhduk…

Këto ditë të gjithë personat që ndjekin në Instagram vajzën seksi, Rashel Kolaneci me siguri vunë re mungesën e saj. Kjo pasi llogaria e saj personale ishte mbyllur dhe arsyen nuk e dinte askush. Mirëpo Rashel tregon se kjo gjë ndodhi pasi ja kishin vjedhur por që tashmë e zotëron vete ajo dhe nuk kanë gjetur ndonjë thesar siç ata menduan.

“Përpara disa ditësh llogarinë time në Instagram e hacker-uan me shpresën se aty do gjenin ndonjë thesar, por gjetën sytë e tyre që t`iu pëlcasin”, shkruan Rashel në postimin e saj në ‘Insta Story’.