AKSESORI QË BËRI NAMIN/ E përdorën të gjithë vajzat e showbizit, nga Marina Vjollca deri tek… (FOTO) – AlpeGossip
AKSESORI QË BËRI NAMIN/ E përdorën të gjithë vajzat e showbizit, nga Marina Vjollca deri tek… (FOTO)

AKSESORI QË BËRI NAMIN/ E përdorën të gjithë vajzat e showbizit, nga Marina Vjollca deri tek… (FOTO)

Askush nuk e vuri re “detajin” që u bë viral në rrjetet sociale. Duke filluar nga moderatoret, aktoret dhe këngëtaret të gjitha e kanë realizuar  të paktën një foto duke përdorur lulet si aksesor. Nëse mendoni se ky është një trend i vjetër do gaboheni. Kjo pasi vajzat e showbizit tonë e sollën  prapë këtë risi dhe ja dolën më së miri.

Nuk mund ta mohojmë që duken të adhurueshme dhe sensuale. Nëse ky detaj ju ka shpëtuar, ja ku e keni një ide si të realizoni një foto duke u inspiruar nga vajzat e bukura të ekranit shqiptar.

1.Aurela Hoxha

.

2.Eva Murati

3.Zaimina Vasjari

4.Elena Lika

5.Fatma Haxhialiu

6.Jonida Maliqi

7.Marina Vjollca

8.Xhesika Berberi

9.Luana Vjollca

10.Viola Spiro

Përgatiti:AlpeNews.al