“KIKI,DO YOU LOVE ME”/ Lori Hoxha nuk i reziston dot trendit më të ri në Instagram (VIDEO) – AlpeGossip
“KIKI,DO YOU LOVE ME”/ Lori Hoxha nuk i reziston dot trendit më të ri në Instagram (VIDEO)

“KIKI,DO YOU LOVE ME”/ Lori Hoxha nuk i reziston dot trendit më të ri në Instagram (VIDEO)

Lori Hoxha është një nga vajzat më me ndikim në vendin tonë. Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre. Një nga femrat më të pasura në Shqipëri,  normalisht në çdo dalje të saj nuk na zhgënjen duke qenë mjaft e kuruar deri në detaje.

Por duket se kësaj radhe ajo është inspiruar nga të tjerët.

Së fundi ajo ka publikuar një video duke kënduar këngën e Drake së bashku me një nga mikeshat e saj. Mesa duket as Lori Hoxha nuk mundi ti shpëtonte manisë #inmyfeelingschallenge.

Përgatiti AlpeNews.al