GRETA KOÇI VJEN ME NJË PROJEKT TË RI/ Zbulon titullin dhe datën e publikimit të këngës së re… (FOTO) – AlpeGossip
GRETA KOÇI VJEN ME NJË PROJEKT TË RI/ Zbulon titullin dhe datën e publikimit të këngës së re… (FOTO)

GRETA KOÇI VJEN ME NJË PROJEKT TË RI/ Zbulon titullin dhe datën e publikimit të këngës së re… (FOTO)

Të gjithë e njohin bukuroshen Greta Koçi dhe ndjekin atë në Instagram për të parë momentet që ajo ndan nga jeta e saj.
Këngëtarja ka lënë të hapur opsionin e pyetjeve nga fansat, për ta pyetur atë për çfarëdo që interesohen.

Një prej ndjekësve e pyeti atë se kur do të publikohet kënga më e re nga Greta, të cilën ka kohë që e ka paralajmëruar.

“Këtë javë” është përgjigjur Greta, ndërsa mbetet të shihet se çfarë ka përgatitur kësaj radhe ajo.

Ndërsa, përmes një videoje ajo ka zbuluar titullin e këngës që është “Mos m’thirr”, që publikohet të premtën në orën 15:00.

View this post on Instagram

Mos m’thirr 📞 Te premten,ora 15:00

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on