Asnjëherë se kishim parë të bënte nga këto gjëra, habit Stresi! Nga ”Bad Boy” në partnerin që çdo femër do ta dëshironte (FOTO) – AlpeGossip
Asnjëherë se kishim parë të bënte nga këto gjëra, habit Stresi! Nga ”Bad Boy” në partnerin që çdo femër do ta dëshironte (FOTO)

Asnjëherë se kishim parë të bënte nga këto gjëra, habit Stresi! Nga ”Bad Boy” në partnerin që çdo femër do ta dëshironte (FOTO)

Stresi ose siç e quan ai veten “Bad Boy”, është një ndër reperët më të famshëm në Shqipëri, padyshim veprimet që ka bërë e kanë vendosur në qendër të vëmendjes.

Së fundmi fejesa e tij me bukuroshen Kejsi e kanë rivënë reperin në qendër të vëmendjes, duke “pushtuar” rrjetin nga komentet.

Sot është bërë plot një muaj që nga ajo ditë, por reperi siç duket nuk i harron përvjetoret, siç ndodh zakonisht me djemtë.

Ai ka postuar sot një foto nga fejesa dhe shkruan: “Sot 1 muaj”, shoqëruar me disa emoji unazash teksa ka marrë dhjetëra urime nga fansat.