NJËSOJ SI MOTRA E SAJ/ FOTO: Një tjetër SEKSBOMBË nga familja e famshme italiane – AlpeGossip
NJËSOJ SI MOTRA E SAJ/ FOTO: Një tjetër SEKSBOMBË nga familja e famshme italiane

NJËSOJ SI MOTRA E SAJ/ FOTO: Një tjetër SEKSBOMBË nga familja e famshme italiane

Cecilia Rodriguez nuk ka asgjë më pak për nga bukuria se motra e saj Belen Rodriguez. Nëse modelja argjentinase i la gojëhapur ndjekësit e saj me një foto artistike nudo, Cecilia “përgjigjet” me një shkrepje sensuale në pishinë. Pamja dhe format e saj trupore janë fantastike, ndërsa komentet të shfrenuara. Motrat sfidojnë njëra-tjetrën me foto provokuese, vështirë të thuash se cila ka marrë më shumë komente pozitive.