ËSHTË SUPER XHELOZE/ Jona Spahiu tregon kur e kuptoi që e donte Frenklin dhe…(FOTO) – AlpeGossip
ËSHTË SUPER XHELOZE/ Jona Spahiu tregon kur e kuptoi që e donte Frenklin dhe…(FOTO)

ËSHTË SUPER XHELOZE/ Jona Spahiu tregon kur e kuptoi që e donte Frenklin dhe…(FOTO)

Moderatorja Jona Spahiu ka zbuluar disa detaje të reja në lidhje me partnerin e saj Frenkli Ymeri.

Tashmë që janë të martuar dhe prindër të një djali, moderatorja ka kujtuar kohën kur e kuptoi që e donte partnerin.

E pyetur nga një ndjekëse në Instagram, se kur e kuptoi që kishte rënë në dashuri për herë të parë, Jona rrëfeu një histori vërtet romantike:

“Kur erdhi vetëm për mua, te unë, në një shtet tjetër, surprizë. Këtë s’e thashë që të shkoni t’i bëni follow në Instagram”.

Dhe në fakt, me këtë punën e follow-t duhet të bëni kujdes kur është fjala për partnerin e Jonës, pasi me sa kuptuam në një përgjigje të dytë të saj, ajo është tepër xheloze.

“Ai mund të dalë të shtunën në darkë, por nëse ti vajzë aty, që po lexon këtë, e sheh me bisht të syrit kur ai është në timon dhe unë jam brenda në makinë, unë hap xhamin dheeeeee”.