MARRIN FUND DYSHIMET! Elita Rudi kapet ''MAT'' me barkun e rrumbullakosur, ia zbuloi shoqja... (FOTO) - AlpeGossip
MARRIN FUND DYSHIMET! Elita Rudi kapet ”MAT” me barkun e rrumbullakosur, ia zbuloi shoqja… (FOTO)

MARRIN FUND DYSHIMET! Elita Rudi kapet ”MAT” me barkun e rrumbullakosur, ia zbuloi shoqja… (FOTO)

Pra Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen prindër së shpejti?!

Martesa e Elita Rudit dhe Gjikos ka qenë një ndër temat më të përfolura të kësaj vere. Fillimisht doli data e dasmës por më pas u anullua dhe burime pranë çiftit treguan se nuk do të kishte një të tillë.

Prej kohësh qarkullojnë fjalë se Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen prindër pasi moderatorja e njohur është në pritje të ëmbël. Anullimi i dasmës, në 23 gusht që do të kurorëzonte lidhjen e tyre, i shtoi dhe më tepër dyshimet, mirëpo nga Elita dhe Gjiko nuk ka patur as mohim, as konfirmim. Mirëpo nëse Elita dhe reperi i njohur janë munduar të fshehin këtë detaj, nuk ka bërë të njejtën gjë mikesha e Elitës.

Bëhet fjalë për moderatoren Vlera Fetahu, kolege e Elitës e cila ka publikuar një foto të shoqes së saj ku shihet me barkun e rrumbullakosur dhe me disa kilogramë më shumë, por që i shkojnë dhe i japin shumë hijeshi.

ELT.jpg