Është nënë e 2 vajzave/ Këngëtarja shqiptare zbulon më në fund të dashurin misterioz (FOTO) – AlpeGossip
Është nënë e 2 vajzave/ Këngëtarja shqiptare zbulon më në fund të dashurin misterioz (FOTO)

Është nënë e 2 vajzave/ Këngëtarja shqiptare zbulon më në fund të dashurin misterioz (FOTO)

Fjolla Morina është një ndër këngëtaret më diskrete përsa i përket jetës private, aq sa ajo nuk ka treguar as baballarët e dy vajzave të saj.

Mirëpo së fundmi ajo duket se ka nisur një lidhje të re dhe vazhdimisht i provokon ndjekësit e saj duke publikuar imazhe të cunguara të një mashkulli misterioz. Madje pak kohë më parë e uroi publikisht edhe për ditëlindjen.

Mbrëmjen e djeshme Fjolla ka publikuar sërish një foto të mashkullit misterioz, të cilin tashmë ajo e quan atë mbret duke na konfirmuar kështu lidhjen e saj.

Pavarësisht se kësaj radhe bëhet fjalë për një foto më të plotë, Fjolla është siguruar që t’ia mbulojë sërish fytyrën të dashurit të saj me një zemër.