TË NDARË PREJ VITESH/ Ky është detaji që lidh ende Rozën me Stinen (FOTO) – AlpeGossip
TË NDARË PREJ VITESH/ Ky është detaji që lidh ende Rozën me Stinen (FOTO)

TË NDARË PREJ VITESH/ Ky është detaji që lidh ende Rozën me Stinen (FOTO)

Me siguri ju kujtohet koha kur Roza Lati shihej në krahët e këngëtarit Stine. Ata ishin mjaft simpatikë, por koha kaluar dhe secili ka vazhduar jetën e tij. Madje këngëtari Nesti Duka është bërë edhe baba i një vajze.

Por edhe pse kanë kaluar shumë vite, ndjekësit kanë zbuluar një detaj që mendohet se i bashkon ende dy të njohurit. Bëhet fjalë për një tatuazh që ka Roza në parakrah, dhe është pikërisht shkronja N. Ju si mendoni, ka lidhje me Stinen kjo gjë?!

Foto e publikuar nga Roza Lati