FLASIN MESHKUJT/ Ja 5 gjërat që duam në shtrat për një seks të jashtëzakonshëm – AlpeGossip
FLASIN MESHKUJT/ Ja 5 gjërat që duam në shtrat për një seks të jashtëzakonshëm

FLASIN MESHKUJT/ Ja 5 gjërat që duam në shtrat për një seks të jashtëzakonshëm

Shpesh çiftet kanë ndrojtje që të flasin rreth dëshirave seksuale që kanë, por shumë të tjetër diskutojnë dhe flasin gjatë rreth kësaj temë duke përmirësuar mjaft raportin dhe lidhjen e tyre seksuale. Studiuesit kanë marrë disa meshkuj në studim dhe nga përgjigjet që kanë marrë, kanë dalë në 5 dëshira kryesore që meshkujt kanë kur vjen puna tek seksi.

-Partnerja të marrë iniciativën e para

-Puthjet e vazhdueshme

-Fjalët e pista

-Të dëgjojnë emrin e tyre

-Ta bëjnë femrën të ndejë orgazmën