“LLUPSE, PËRTACE, E STONUAR DHE…”/ Kur Arbana Osmani ia zbulon Xhemit të gjitha… sekretet! (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“LLUPSE, PËRTACE, E STONUAR DHE…”/ Kur Arbana Osmani ia zbulon Xhemit të gjitha… sekretet! (FOTO+VIDEO)

“LLUPSE, PËRTACE, E STONUAR DHE…”/ Kur Arbana Osmani ia zbulon Xhemit të gjitha… sekretet! (FOTO+VIDEO)

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë dy moderatoret mjaft të preferuara nga publiku shqiptar.

Krahas punës së tyre ato njihen edhe për miqësinë e veçantë disa vjeçare.

Gjithnjë publikojnë momente nga përditshmëria e tyre së bashku në Instagram, dhe kjo miqësi e tyre shihet si një shembull perfekt nga fansat.

Sigurisht momentet e tyre të ndara me fansat përmbajnë edhe doza të larta humori dhe kjo është ajo çka e bën kaq të veçantë. Por pa dashje përmes këtye postimeve Arbana na zbuluar disa sekrete për Xhemin që përndyshe nuk do i kishim ditur.

Falë fotove të postuara nga ajo në rrjetin social, ne kemi zbuluar pak më shumë për moderatoren bukuroshe.

Këto sekrete i zbuloni më poshtë, të ilustruar edhe me foto!

“Si zakonisht, ajo e ha të gjithë ushqimin”, shkruan Arbana krahas fotos duke na treguar se Xhemi është pak “llupëse”.

“Dita për alpinizëm me këtë dembelen”, shkruan Arbana krahas fotos duke treguar se edhe pse Xhemi e pëlqen palestrë, për aktivitete në natyrë është  mjaft dembele.

Përmes emisonit që moderon, Arbana Osmani i ka nxjerrë mikeshës së saj një tjetër sekret e këtë herë bëhet fjalë për fobinë e saj. Në emision tregohet se Xhemi gjatë fëmijërisë ka pasur fobi shkrepëset.

Gjatë udhëtimit me makinë, Arbana sërish e nxjerr “zbuluar Xhemin duke treguar se ajo nuk di të këndojë dhe është e “Stonuar”.

/AlpeNews.al