ÇFARË NDODHI? Afronës nuk po i ecën në dashuri, pas Bleros ndahet dhe nga i dashuri i ri – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Afronës nuk po i ecën në dashuri, pas Bleros ndahet dhe nga i dashuri i ri

ÇFARË NDODHI? Afronës nuk po i ecën në dashuri, pas Bleros ndahet dhe nga i dashuri i ri

Vetëm pak kohë pasi konfirmoi lidhjen e re të dashurisë me James, një biznesmen zviceran, Afrona është ndarë.

Çifti javë më parë shijuan pushimet në Turqi dhe dukeshin mirë së bashku, por nuk dihet çfarë ka ndodhur që papritur nuk ndiqen më në rrjetet sociale. Kujtojmë se edhe për ditëlindjen e Afronës, James nuk bëri asnjë urim publik, duke shtuar edhe më shumë dyshimet për ndarje.