SI ASNJËHERË MË PARË/ Elhaida Dani dhe Ledian Agallijaj ndajnë momente romantike nga pushimet në Greqi – AlpeGossip
SI ASNJËHERË MË PARË/ Elhaida Dani dhe Ledian Agallijaj ndajnë momente romantike nga pushimet në Greqi

SI ASNJËHERË MË PARË/ Elhaida Dani dhe Ledian Agallijaj ndajnë momente romantike nga pushimet në Greqi

Artistja Elhaida Dani dhe balerini Ledian Agalliajn, kanë ndarë disa momente nga pushimet e tyre në Greqi.

Ata duken të lumtur në praninë e njëri tjetrit, ku duket që janë në një restorant.

Dyshja u njohën në spektaklin “Dancing With the Stars”, ku Lediani ishte shoqëruesi i këngëtares.

FOTOT