“NE U DASHURUAM”/ Givenchy prezanton koleksionin e ri për sezonin e vjeshtës (FOTO) – AlpeGossip
“NE U DASHURUAM”/ Givenchy prezanton koleksionin e ri për sezonin e vjeshtës (FOTO)

“NE U DASHURUAM”/ Givenchy prezanton koleksionin e ri për sezonin e vjeshtës (FOTO)

“Givenchy” është shtëpia e modës franceze e krijuar nga stilisti njohur Hubert de Givenchy.

Givenchy  ka prezantuar koleksionin e ri për sezonin e vjeshtës dhe ne mbetëm pa fjalë. Ajo edhe kësaj here i ka qëndrur besnikë stilit të saj dhe duhet ta theksojm se është e preferuara e dukeshës Meghan Markle.

Dizenjuesia Clare Waight Keller tha se dëshironte të tregonte një stil të ndërthurur mes gjinisë “mashkullore dhe femërore” dhe duket se ja doli më së miri.