TRENDI I MOMENTIT/ Të vishemi si shall (FOTO) – AlpeGossip
TRENDI I MOMENTIT/ Të vishemi si shall (FOTO)

TRENDI I MOMENTIT/ Të vishemi si shall (FOTO)

Ndoshta kur lexuat titullin menduat se ishte e gjitha një shaka, por JO. Java e Modës tregoi sërish se veshjet me printe dhe mania e logove janë kudo këtë sezon.

Por ndoshta një nga trendet, që nuk dalluat se ka pushtuar tashmë pasarelat është fiksimi me veshjet stil shalli.

Mëndafshi, me printe të ndryshme dhe ngjyra të guximshme, markat e njohura kanë dizajnuar veshje nga bluzat te fustanet apo pantallonat, që kompletojnë idenë e një shalli.

Ja disa nga veshjet që mund t’i zgjidhni në këtë stil: