“CILI DEPUTET TA BLEU MAKINËN?” Fansi i drejton pyetjen me “spec” por s’keni parë përgjigjen e Kejvinës (FOTO) – AlpeGossip
“CILI DEPUTET TA BLEU MAKINËN?” Fansi i drejton pyetjen me “spec” por s’keni parë përgjigjen e Kejvinës (FOTO)

“CILI DEPUTET TA BLEU MAKINËN?” Fansi i drejton pyetjen me “spec” por s’keni parë përgjigjen e Kejvinës (FOTO)

Kejvina Kthjella është velina simpatike e emisionit ” Xing Me  ERmali” dhe aty nisi dhe fama e saj.

Ajo numëron shumë ndjekës në Instagram të cilët e komplimentojnë por dhe kritikojnë.

Në një foto të postuar nga Kejvina bie në sy komenti i një fansai i cili e pyet:

“Kush deputet ta bleu makinën?”

Përgjigjia e velinës ishte: Goni , e shoqëruar nga një emoji i qeshur.

Shumë “spec” kishte brenda pyetja e fansit dhe Kejvina zgjodhi të mos thoshte të vërtetën…