“HELL’S KITCHEN ËSHTË GATI”/ Renato Mekolli publikon FOTON me Ben Blushin dhe Altin Bashën – AlpeGossip
“HELL’S KITCHEN ËSHTË GATI”/ Renato Mekolli publikon FOTON me Ben Blushin dhe Altin Bashën

“HELL’S KITCHEN ËSHTË GATI”/ Renato Mekolli publikon FOTON me Ben Blushin dhe Altin Bashën

Renato Mekolli po bëhet gati për nisjen e edicionit të dytë të ”Hell’s Kithchen” dhe pak më parë postoi një foto tepër të veçantë.

Ai është fotografuar në studion e re të emisionit duke biseduar me drejtorin e Top Channel Ben Blushin, regjizorin e portokallisë Altin Basha dhe aktorin e humorit Gaz Pajën.

Mesa duket të gjithë po përgatiten për një sezon dinamik, plot surpriza dhe sigurisht me të bukur se edicioni i parë./AlpeGossip.al