“KAM SHTUAR KILOGRAM, POR KJO NUK MË BËN…”/ Rozana Radi ka një mesazh për të thënë me këtë FOTO nga plazhi – AlpeGossip
“KAM SHTUAR KILOGRAM, POR KJO NUK MË BËN…”/ Rozana Radi ka një mesazh për të thënë me këtë FOTO nga plazhi

“KAM SHTUAR KILOGRAM, POR KJO NUK MË BËN…”/ Rozana Radi ka një mesazh për të thënë me këtë FOTO nga plazhi

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi ka dalluar gjithmonë për transparencën e saj në publik dhe situatave mjaft komike të krijuara prej saj.

Edhe në një prej postimeve të fundit në llogarinë e saj në ‘Instagram’, Radi ka treguar se nuk ka asgjë për të fshehur me kilogramët plus që mund të ketë marrë ne verë dhe se këtë fakt e pranon pa asnjë problem.
“Po kam shtuar kg dhe kjo nuk me ben me pak grua terheqese. Nuk do te thote qe te shtosh disa kg nuk je nje grua inteligjente. Nuk do te thote, qe po pate celulit burrat nuk te duan me si me pare. Eshte problemi juaj qe zgjidhni “burra” qe ju duan per shale. Eshte problemi i te gjithave ju me adresa fallco, qe mjafton te kesh vene pak bark dhe turreni me sms per te bullizuar kedo qe ju del perpara ne rrjetet sociale. Eshte thjeshte te mos keshe “fytyre” e te gjykosh fytyren e tjetrit. Une jam tipi i gruas qe me kenaq nje prendim. Une jam tipi i gruas qe qaj me nje film. Nuk me impresionojne muskujt tek nje burre dhe pse i vleresoj ata qe merren me sport. Preferoj te degjoj nga nje burre qe bisedat me mua jane ato qe i pelqejne me shume tek une. Menyra se si qesh, se si surprizohem…. Nje kg me shume ne trup nuk me ben me pak te lexuar”, ka shkruar Radi krah fotos ku shfaqet pranë detit.
Ndjekësit i kanë treguar menjëherë mbështetjen e tyre, duke vlerësuar gjithashtu sinqeritetin që e karakterizon tashmë Rozanën në çdo moment.

View this post on Instagram

Po kam shtuar kg dhe kjo nuk me ben me pak grua terheqese. Nuk do te thote qe te shtosh disa kg nuk je nje grua inteligjente. Nuk do te thote, qe po pate celulit burrat nuk te duan me si me pare. Eshte problemi juaj qe zgjidhni “burra” qe ju duan per shale. Eshte problemi i te gjithave ju me adresa fallco, qe mjafton te kesh vene pak bark dhe turreni me sms per te bullizuar kedo qe ju del perpara ne rrjetet sociale. Eshte thjeshte te mos keshe “fytyre” e te gjykosh fytyren e tjetrit. Une jam tipi i gruas qe me kenaq nje prendim. Une jam tipi i gruas qe qaj me nje film. Nuk me impresionojne muskujt tek nje burre dhe pse i vleresoj ata qe merren me sport. Preferoj te degjoj nga nje burre qe bisedat me mua jane ato qe i pelqejne me shume tek une. Menyra se si qesh, se si surprizohem…. Nje kg me shume ne trup nuk me ben me pak te lexuar #unenukjamperfekte

A post shared by 🆁🅾🆉🅰🅽🅰 🆁🅰🅳🅸 🥀 (@rozana_radi) on