DO NGELENI PAFJALË/ Enxhi e “Love Storyt” e bën për spital Anën e “Për’puthen”, e kap me të dashurin në shtrat – AlpeGossip
DO NGELENI PAFJALË/ Enxhi e “Love Storyt” e bën për spital  Anën e “Për’puthen”, e kap me të dashurin në shtrat

DO NGELENI PAFJALË/ Enxhi e “Love Storyt” e bën për spital Anën e “Për’puthen”, e kap me të dashurin në shtrat

Tashmë të gjithë e njihni Anën e Përputhen e cila veç kërcimeve, pëlqimit ndaj Fatjonit apo Atdheut bëri bujë pas fotos me Arjonin në krevat. Mesa duket Ana e paska zakon t’u futet në krevat të tjerëve. U habitët nga kjo frazë? Ua shpjegojmë ne!

Por para kësaj kalojme pak tek Enxhi e Love Story, vajza e cila bëri një takim me Saimirin në një dhomë masazhi, por pas kësaj ai e el eminoi. Burime për “Kryefjala” kanë zbuluar se Ana e Përputhen dhe Enxhi e Love Story dikur kanë qenë shoqe të ngushta. Marrëdhënia e tyre është pr ishur pasi Enxhi ka kapur mat në krevat, në shtepinë e saj Anën me të dashurin e saj.

Burimet të afërta pranë saj kanë treguar për “Kryefjala” se Enxhi e ka rr ahur Anën e cila ka përfunduar në spital dhe ende sot ka një she një në fytyre. Enxhi e ka çarë në fytyrë, të cilën Ana e ka qepur dhe duket se i ka ngelur një shenjë tashmë jo vetëm në kujtesë, por edhe në fytyrë. Pra këto pune qenkan të thella shumë, e pas këtij s herri të dyja kanë shkuar në programe të ndryshme për të njejtën arsye: të gjejnë burrë!