NUK KA HATËRMBETJE/ Bes Kallaku dhe “kimikati”kanë diçka për ti thënë “Portokallisë” – AlpeGossip
NUK KA HATËRMBETJE/ Bes Kallaku dhe “kimikati”kanë diçka për ti thënë “Portokallisë”

NUK KA HATËRMBETJE/ Bes Kallaku dhe “kimikati”kanë diçka për ti thënë “Portokallisë”

Prej një javë emisionit “E diela Shqiptare” i është shtuar rubrika “B.E Coffee” me aktorët e humorit Bes Kallaku, Erion Isai dhe Olsi Bylyky.
Gjatë episodit të sotëm krahas batutave të shumta nga tre protagonistët, ata kanë përmendur edhe spektaklin e humorit “Portokalli” prej nga morën dhe famën.

Djemtë po vinin në dukje se në Top Channel të gjithë emrat e emisioneve ishin në gjuhën angleze, përveç një programi “Portokallisë”.

Pas kësaj Besi është shprehur se i përshëndeste djemtë duke treguar edhe njëherë se mes aktorëve të larguar dhe stafit aktual të “Portokalli” nuk ka hatërmbetje