“JETA ËSHTË SI NJË LOJË POKERI”/ Big Mama shfaqet si asnjëherë më parë (FOTO) – AlpeGossip
“JETA ËSHTË SI NJË LOJË POKERI”/ Big Mama shfaqet si asnjëherë më parë (FOTO)

“JETA ËSHTË SI NJË LOJË POKERI”/ Big Mama shfaqet si asnjëherë më parë (FOTO)

Këngëtarja e njohur Big Mama ka publikuar një foto mjaft ndryshe në rrjetet sociale. Ajo shihet në një ambjent kazinoje.

Big Mama është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Kohët e fundit ajo është përfolur shumë për linjat e saj perfekte të cilat i përfitoi pas një operqacioni bypass-igastrik (I njohur ndryshe si ngushtim stomaku).

Së fundmi Bigitos është shfaqur në një ambjent që nuk e kemi parë më parë. Këngëtarja ka publikuar një foto ku shihet në një kazino.

“Jeta është si një lojë pokeri. Ti duhet të luash dorën për të cilën ke bërë marrëveshjen. Një lojtar i zgjuar mund të luajë një dorë të dobët dhe të fitojë ndeshjen,”- shkruan Mama krahas fotos.