Emily Ratajkowski tejet provokuese para pasqyrës/ Si duket ajo …( FOTO) – AlpeGossip
Emily Ratajkowski tejet provokuese para pasqyrës/ Si duket ajo …( FOTO)

Emily Ratajkowski tejet provokuese para pasqyrës/ Si duket ajo …( FOTO)

Ajo është një ndër modelet më seksi në botë dhe njihet sidomos për promovimin e të brendshmeve.

Dhe e tillë është shfaqur edhe në imazhet e fundit, ku ka prezantuar linjën e të brendshmeve Inamorata.

Emily Ratajkowski është shfaqur tejet provokuese para pasqyrës, duke ekspozuar hiret trupore dhe duke mbuluar gjoksin me duar.