ISH-BASHKËSHORTI FESTON DITËLINDJEN/ Rudina Dembacaj e uron publikisht: Të dua shumë (FOTO) – AlpeGossip
ISH-BASHKËSHORTI FESTON DITËLINDJEN/ Rudina Dembacaj e uron publikisht: Të dua shumë (FOTO)

ISH-BASHKËSHORTI FESTON DITËLINDJEN/ Rudina Dembacaj e uron publikisht: Të dua shumë (FOTO)

Rudina Dembacaj ka treguar se ruan një marrëdhënie shumë të mirë me bashkëshortin edhe pas ndarjes së tyre. Rudina jo vetëm që nuk ngurron të flasë për Aleksin në intervista, por edhe postimet për të nuk kanë munguar.

Sot Aleksi feston ditëlindjen dhe Rudina e ka uruar me një postim në Instagram ku ai shfaqet me vajzën e tyre, Viktorian.

“Gëzuar ditëlindjen babo, të dua shumë Viktoria. Dy pika uji”, shkruan Rudina.

Kujtojmë që aktorja dhe moderatorja këtë vit zyrtarizoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku.