“UNË JAM TEK SHTËPIA E…”/ Beniada zbulon ku e kaloi natën pas finales së “Big Brother VIP” – AlpeGossip
“UNË JAM TEK SHTËPIA E…”/ Beniada zbulon ku e kaloi natën pas finales së “Big Brother VIP”

“UNË JAM TEK SHTËPIA E…”/ Beniada zbulon ku e kaloi natën pas finales së “Big Brother VIP”

Beniada është një nga personazhet më pozitiv dhe më solarë që ka pasur ky Big Brother Vip. Edhe pse nuk fitoi çmimin e madh bukuroshja bionde arriti të bëjë për vetë zemrat e shqiptarëve.

Mbëmjen e djeshme në natën finale të Big Brother Vip Beniada ishte e para që doli nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, por kjo gjë nuk e mërziti aspak atë.

Por çfarë bëri Beniada një ditë pasi doli nga BBV. Me anë të një videoje të postuar në Instagram Beniada duke falënderuar të gjithë mbështetësit e saj për të gjithë dashurinë që i kanë dhënë në rrugëtimin e saj në BBV zbuloi se ndodhet te shtëpia e tezes në Durrës.

“Përshëndetje si jeni? Unë jam këtu të shtëpia e hallës në Durrës falënderoj të gjithë njerëzit që më kanë mbështetur. Sapo mora telefonin në dorë dhe do të shikoj të gjitha ato që janë shkruar për mua. Kjo video është për të gjithë njerëzit që ë kanë mbështetur. Do të mundohem të jem shumë aktive në Instagram për t’iu përgjigjur të gjithë pyetjeve tuaja. Faleminderit për të gjithë mesazhet që kanë ardhur te Big Brother ju dua shumë”-ka thënë Beniada në Instagram.