EMISIONI I FUNDIT/ Kejvina Kthella qan në ‘Xing me Ermalin’ (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
EMISIONI I FUNDIT/ Kejvina Kthella qan në ‘Xing me Ermalin’ (FOTO+VIDEO)

EMISIONI I FUNDIT/ Kejvina Kthella qan në ‘Xing me Ermalin’ (FOTO+VIDEO)

Vetëm një ditë më parë “Xing.al” bëri të ditur se velina bukuroshe e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella do të largohet nga emisioni më i dashur për shqiptarët në mes të sezonit.

“Xing.al” zbuloi se shkak është bërë një konflikt i Kejvinës me Ermal Mamaqin, konflikt i cili ka nisur për shkak se velina nuk ka marrë vëmendjen e duhur dhe dedikimin e duhur nga moderatori.

Largimin e Kejvinës e vërteton edhe video promo e puntatës së të shtunës ku do jetë e ftuar politikania Grida Duma. Në fund të promos Kejvina shfaqet duke qarë.

Për të mësuar më shumë mbi largimin e Kejvinës na mbetet të ndjekim të shtunën “Xing me Ermalin”.