LAJM I ËMBËL/ Vjen në jetë Aian, këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë – AlpeGossip
LAJM I ËMBËL/ Vjen në jetë Aian, këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë

LAJM I ËMBËL/ Vjen në jetë Aian, këngëtari shqiptar bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur Irkenc Hyka është bërë baba për herë të parë. Partnerja e tij, Abi Fregjaj ka sjellë në jetë një djalë.

Vjen në jetë Aian, këngëtari shqiptar bëhet baba

Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë Irkenci me anë të një postimi në rrjete sociale ku ka treguar se i kanë vendosur vogëlushit emrin Aian.

Vjen në jetë Aian, këngëtari shqiptar bëhet baba

“Si në ëndërr me ty sot jemi zgjuar! Sa shume jemi lutur per ty, dhurata jone e Zotit, Aian! Na e ke cuar jeten ne dimension tjeter qe kur morem vesh egzistencen tende, dhe sot qe te mbajme ne duar e dime ca do te thote vertete te maresh fryme! Mami dhe babi do te duan, do te mbrojne, do te jepin cdo te mire te vetes per te gjithe jeten!”, ka shkruar këngëtari.