“TËMËN E S*MËS, 47 KOKRRA POR NDIHEM…”/ Aurela Gaçe feston ditëlindjen (VIDEO) – AlpeGossip
“TËMËN E S*MËS, 47 KOKRRA POR NDIHEM…”/ Aurela Gaçe feston ditëlindjen (VIDEO)

“TËMËN E S*MËS, 47 KOKRRA POR NDIHEM…”/ Aurela Gaçe feston ditëlindjen (VIDEO)

Këngëtarja e njohur vlonjate, Aurela Gaçe ka sot ditëlindjen dhe mbush 47 vjeç. Duket se edhe kjo ditëlindje e ka gjetur plot energji dhe këtë e ka ndarë edhe me ndjekësit e saj.

Aurela ka shkuar në Instagram se ndihet si 27 vjeç dhe ende ndihet “zjarr”, pra plot energji.

ku edhe një vit oj t’ëmën e s’ëmës 😅

Sot ,47 kokrra.

Por se si ndihem, keshtu si 27 me xhan🥂 🌞☄☄☄☄☄ hehehehe si tip flake,si tip zjarri🤣

VIDEO