Në SUPER FORMË pas lindjes/ Ja kush janë mamat më SEKSI shqiptare! Nga Zaimina deri tek… (FOTO) – AlpeGossip
Në SUPER FORMË pas lindjes/ Ja kush janë mamat më SEKSI shqiptare! Nga Zaimina deri tek… (FOTO)

Në SUPER FORMË pas lindjes/ Ja kush janë mamat më SEKSI shqiptare! Nga Zaimina deri tek… (FOTO)

Në showbizin shqiptar shumë nga VIP-et janë bërë nëna. Ajo që na bën përshtypje është se ato pas një kohe shumë të shkurtër kthehen në gjendjen e mëparshme trupore aq sa na bëjnë të dyshojmë a lindën apo jo.

Shumica e tyre janë shfaqur me rroba plazhi dhe mund të themi se janë më të bukura tani nga ç’kanë qenë më parë.
Sekreti i tyre qëndron te kujdesi që kanë treguar gjatë lindjes. Disa prej tyre tregojnë se nuk kanë marë shumë kile gjatë shtatzënisë, por vetëm kilet e bebit. Disa të tjera janë marë me sport pas shtatëzënisë, por ka dhe nga ato që e kanë trupin të destinuar për të mos marë kile të tepërta si Emina. Vajzë shumë me fat!

Por kjo nuk do të thotë se në trupin e tyre nuk ka shenja të shtatzënisë.

Pavarësisht kësaj, vajzat janë shfaqur në plazh duke dhënë shembullin e mirë, se shtatzënia është një proçes natyral për gruan dhe shenjat që ajo lë në trupin e saj gjithashtu janë tërësisht normale.
AlpeNews.al ju sjell foto të tyre duke shijuar rrezet e diellit të cilat janë aq të nevojshme për to dhe të vegjlit e tyre.

Emina Cunmulaj 

Zaimina Vasjari

Amarda Toska 

Tuna 

Floriana Garo

Aurela Gaçe

Nora Istrefi

Përgatiti AlpeNews.al