PARTNERI I HUEYDAS FESTON DITËLINDJEN/ Djali i saj e uron dhe i thotë ”Babi” (VIDEO) – AlpeGossip
PARTNERI I HUEYDAS FESTON DITËLINDJEN/ Djali i saj e uron dhe i thotë ”Babi” (VIDEO)

PARTNERI I HUEYDAS FESTON DITËLINDJEN/ Djali i saj e uron dhe i thotë ”Babi” (VIDEO)

Partneri i Hueyda El Saied, Thierry feston sot ditëlindjen e në këtë ditë të veçantë, Gabrieli e ka surprizuar teksa ndodhen në një lokal me muzikë live.

Vogëlushi ka marrë mikrofonin dhe i ka kënduar Thierry-t: “Gëzuar ditëlindjen babi”.

Thierry pas surprizës duket shumë i lumtur dhe i dhuron një puthje në faqe Gabrielit.

“Urimi më i mirë ndonjëherë! Kur Gabrieli i uron babit te tij ditelindjen. Ndihem mamaja dhe gruaja me e lumtur ne bote, se te kesh nje djale si Gabrieli dhe nje partner si Thierry eshte nje shans. Faleminderit o Zot per gjithçka”, shkruan Hueyda.

E ftuar tek “Rudina” pak muaj më parë Hueyda u shpreh se Gabrieli ka vendosur vetë ta quajë Thierry-n ‘babi’.