PAS 7 VITESH NË EMIGRIM/ Arditi bashkon babë e bijë në "Kënga Magjike" (FOTO) - AlpeGossip
PAS 7 VITESH NË EMIGRIM/ Arditi bashkon babë e bijë në “Kënga Magjike” (FOTO)

PAS 7 VITESH NË EMIGRIM/ Arditi bashkon babë e bijë në “Kënga Magjike” (FOTO)

Ardit Gjebrea nuk heq dorë nga surprizat as në natën e  dytë e  “Kënga Magjike”. Arditi  zbriti tek publiku në sallë, që ata të realizonin një telefonatë me familjarët që kishin jashtë Shqipërisë.

Moderatori  u afrua tek një zotëri të cilin e pyeti nëse kishte ndonjë person jashtë Shqipërisë. Ai dhe bashkëshortja u përgjigjën se e bija jetonte larg dhe prej shtatë vitesh nuk e kishte parë.

Pasi Arditi realizoi telefonatën mes tyre dhe gjithçka ishte një lojë pasi vajza e tyre Prisida ndodhesh në skenë. U rrëngjethëm nga emocionet dhe lotët e familjarëve të cilët u përqafuan.