DJALI I FIORI DARDHËS FESTON DITËLINDJEN/ Moderatorja ka një urim special për të – AlpeGossip
DJALI I FIORI DARDHËS FESTON DITËLINDJEN/ Moderatorja ka një urim special për të

DJALI I FIORI DARDHËS FESTON DITËLINDJEN/ Moderatorja ka një urim special për të

Ditën e sotme djali i moderatores, Fiori Dardha, feston 9-vjetorin e lindjes. Duke qenë se është i vogël në moshë, Abelit i kanë rënë pjesa më e madhe e dhëmbëve, por për Fiorin mbetet fëmija më i bukur. Ajo ka publikuar në ‘Instagram’ një foto me të birin dhe ka bërë një urim shumë të veçantë për të.

“Edhe pa dhëmbë je buzëqeshja më e bukur në botë! Je rreze drite! Je bekim i Zotit për ne! Gëzuar ditëlindjen Abel zemra!”, – ka shkruar Fiori në ‘Instagram’. Kujtojmë se Abeli është djali i vetëm i moderatores.